Grafik Aja grafikAja

Originální grafikou se bavím na živnost od roku 2008. Do té doby jsem pracovala jako grafik pro reklamní agenturu v Ostravě a následně v Bohumíně. Zabývám se firemní reklamou, kresbou, grafikou, lepenou vitráží, pískováním na nerez a sklo. Na domluvených kurzech si v mé výtvarné dílně "Dárky od Aji" můžete výrobu vitráže, grafiku, kresbu či pískování vyzkoušet. Ve volném čase nabízím zážitkové dárky v podobě zvířecích terapií se svými "vymazlenci" z farmy. Pokud potřebujete reklamu nebo dárek pro Vaše blízké jste tady správně.

Zastihnout nás můžete dílně Dárky od Aji, zavolat nebo zaslat poptávku.

Tyto stránky pro Vás pravidelně aktualizujeme.

MALBY NA FASÁDY / 3D NÁPISY

POLEP AUT

TVORBA LOGA

TISKNEME NA TEXTIL

Je možné potisknout mnoho druhů bavlny ale i jiných materiálů. Například tento obrázek jsem navrhla pro partu nadšenců Penzionu Sedmikráska v Beskydech.

Vitráže

Lepená vitráž je krásným dekorativním prvkem

TVOŘÍME PŘÁNÍ, OZNÁMENÍ I POZVÁNKY

FOTOKNIHY

Vytvoříme Vám fotoknihu vypracovanou i ze starých fotografií, které upravíme ke spokojenosti zákazníka, knihu vážeme v ruční knihařské dílně. Možno svázat do plátna či kůže. Tato byla příjemnou vzpomínkou a dárkem k sedmdesátým narozeninám maminky našeho zákazníka.

UPRAVÍME OBRÁZEK

Grafické práce, úprava fotek, obrázků vždy připravena do potřebných tiskových dat na daný předmět, povrh. Pro danou vybranou technologii. Jawa z roku 1973 nyní zdobí trika pětičlenné rodiny, která si tuto "dámu" mezi motorkami pořídila.

KRESBY od Aji

Kreslíme. To co potřebujete, nebo chcete. Ale můžeme, když vydržíte :) portrétovat i osobně. Fotka z mládí jedné z babiček jako mustr pro kresbu vznikla v klidu a tichu chaty v Beskydech.

DROBNÉ DÁRKY od Aji

Momentálně je na trhu nepřeberné množství produků, které lze u nás potisknout. Např.: korbel, hrnek, magický hrnek, plechový hrnek s karabinou i bez, triko, podložka pod myš, puzzle, spodní prádlo, ponožky, polštář a jiné.

Budeme zde postupně přidávat. Vir coviďák, je vytvořený na přání pro holky z Ortodoncie. Chtěly v ordinaci trochu rozveselit atmosféru, při všech nesympatických hygienických opatřeních. Můžeme vymyslet grafiku na míru i Vám.POTISK TEXTILU od Aji

Potiskneme jak bavlnu, tak funkční materiály či satén.

Můžete použít vlastní nebo námi vytvořený obrázek pro Vás. Vybrat Vám dáme textil našich dodavatelů. Můžeme potisknout také Váš dodaný materiál, pokud znáte jeho složení. Potisk lze provést i na počkání. Nejčastěji však do tří dnů. Tento obrázek u nás vznikl na přání spolupracovníků firmy TVH vytvořit karikaturu na rokovou skupinu tak, aby byli na ni poznatelní :-)

PÍSKOVÁNÍ


Materiál pro pískování Vám dáme vybrat u nás nebo zašleme námět na vhodný prvek pro Váš dárek. Napískovat lze skoro jakékoli sklo. Motiv vytvoříme dle přání. Sklenice přímo na míru jsou naší specialitou. Dozdobeno kamínky. Věřím, že se svatebčanům líbily.

POTISK KERAMIKYMateriál pro pískování Vám dáme vybrat u nás nebo zašleme námět na vhodný prvek pro Váš dárek.  Motiv vytvoříme dle přání. Nebo Vám jej vymyslíme. Tisk lze provést i na počkání. Nejčastěji však do tří dnů. Lejuška na fotografii se sama kouká na sebe, když byla prcek.

TISK NA PLÁTNO


Používáme plátno vhodné k potisku. S hrubší nebo jemnou strukturou. Obrázek z fotografie je kreativní spolupráce Aji a počítače :) a putoval k zákazníkovi až za velkou louži.

VITRÁŽE


Motiv nakreslíme nebo upravíme vaši představu. Vitráž je lepená speciálními fóliemi na sklo, doplněna olověnou páskou. Možnosti struktury materiálu, barev nebo vtištěných motivů do fólií nabízí neskutečné možnosti jak krásně ztvárnit Vaši představu. Tato vitráž s husičkou zdobí výklenek na farmě.

RŮZNÉ POLEPY


Polepit se dnes dá skoro cokoli. Pracujeme s různými druhy fólií. Poradíme Vám, kterou nejlépe na daný povrch použít. Co drží a kterých se naopak vyvarovat. Motorky závodníků bývají potlučené pravidelně. Folie je jednou z levnějších možností, jak nebýt za odrbance a zazářit už na startu.

KURZY


Nabízím kurzy na lepenou vitráž, pískování na sklo, kresby, modelování. Máteli zájem o kurz, neváhejte mne kontaktovat. Náš první kurz byl hlavně pro děti které si odnesly zážitek, spoustu nápadů a vlasní výrobek.

NABÍDKA ZÁŽITKOVÝCH DÁRKŮ

ZÁŽITKOVÉ DÁRKY

Nabízím službu s certifikovanými psy ve formě canisterapie - www.canisterapiebohumin.cz. Ale také felino a farma terapie. Terapie se zvířaty a to chrty a hospodářskými zvířaty. Můžeme přijet za Vámi, ale také Vás můžeme uvítat u nás.

DÁREK PRO BABIČKU

Canisterapie.  Vás doma, nebo u nás. Řadíme mezi zvlášť hezké dárky. Fotografie úžasné dámy z domova Helios, která mi dovolila svůj úsměv pro vás zveřejnit.

Felinoterapie

Terapii s kocourem. Kočka je biorezonátor :). Léčí :)

Zážitkový dárek

 "Na farmě"

Zážitkové dárky patří mezi ty nejlepší. Darujte vzpomínku na prima den s domácími zvířaty. Matýsek byl úžasný, nebál se a užil si fajn den.
grafikAja Grafik Aja